Ми нечасто пишемо про шугарінг на обличчі, тому що ця процедура іноді може викликати несподівану реакцію шкіри, навіть якщо майстер все зробив правильно.
Зараз детально розповімо про всі нюанси:

Пушкові волоси на обличчі виконують захисну функцію від несприятливого впливу навколишнього середовища, наприклад від сонячних променів.
Таке волосся на обличчі дівчат може посилено рости через генетичну схильність, прийом всіляких вітамінних препаратів (які посилюють ріст волосся не тільки на голові, але і на всьому тілі), а також з-за гормонального збою.

Видалення волосся на обличчі — це, безумовно, стрес для шкіри, захисною реакцією в такому випадку може стати гістамінова реакція.
Це реакція не на пасту, не на доглядові засоби (хоча повністю виключити реакцію на компоненти засобів у конкретного клієнта — не можна), а саме на факт видалення Пушкового волосся. Проявлятися вона може в трьох варіаціях:
Хибна кропив’янка;
Висипання, схожі на маленькі прищики;
Висипання, схожі на прищики у підлітків (хоча це не сама алергічна реакція, а реакція на потрапляння бактерій або недостатню пост-епіляційную обробку)

Виникла реакція. Що робити?
Прийняти антигістамінний засіб, протирати шкіру протимікробними препаратами (хлоргексидин, мірамістин). При сильній реакції — звернутися до лікаря.

Правила проведення процедури шугаринга на обличчі:

  Техніка роботи

Найзручніше працювати шпательного технікою, взявши маленький шматочок пасти. Шпатель краще використовувати дерев’яний, щоб не стикатися з труднощами правильної процедури стерилізації, якщо у вас немає обладнання. Однак, чітких правил і обмежень при виборі техніки роботи цукрової пастою на обличчі — немає))

  Щільність пасти

Щільність пасти вибирається залежно від температури рук майстра, тіла клієнта і повітря в приміщенні — все як завжди)) Якщо працювати шпателем, то температура рук майстра виключається зі списку факторів.
Краще взяти пасту трохи м’якше, ніж зазвичай, сама по собі м’яка паста легше і приємніше розподіляється по такій чутливій зоні, як обличчя, не доставляючи дискомфорт клієнту.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *